top of page
Фон 2.png
  • 1
  • 2
ГОООООО.png

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МАНГУСТ"

Це обʼєднана команда професіоналів, яка примножує спортивні традиції, будує Україну

та торгує шлях сучасної міжнародної спортивної дипломатії, сила якої збільшується з кожним «боксерським ударом», «подоланим кілометром», «переможеним суперником». 

За 20 років існування динамічний рух та діяльність Громадської організації "Мангуст" охопили майже всю територію України. Основними пріоритетами роботи обʼєднання

є дієве представництво українського спорту на міжнародному рівні, благодійний рух, популяризація занять фізичною культурою та спортом серед населення, відродження, збереження та примноження спортивних традицій, розширення міжнародних відносин

у сфері спорту, створення умов для розвитку олімпійського та неолімпійського рухів,

які є основою формування позитивного іміджу України у світі.

"СПОРТ ЯК СТИЛЬ ЖИТТЯ"

- мотиваційне гасло Громадської організації "Мангуст"

центр.png

Спорт - це витриманість, повага, сила волі, велич духу та незламність.

Заняття спортом - приємний і доступний спосіб турботи про себе

та своє тіло. Спорт - найбільш діючий антидот слабкості й

негативної енергетики! 

Спорт про абсолютну гармонію психології та фізіології людини,

про связок внутрішнього світу з навколишнім середовищем.

 

Незалежно від національностей, політичних та релігійних поглядів або соціальних статусів, саме спорт об'єднує людей з усіх країн світу!

Громадська організація "Мангуст" немає жодного відношення до будь-якої політичної партії. Обʼєднання є виключно громадським рухом за збереження та примноження спортивних традицій, закладених провідними спортсменами та тренерами минулого.

Кінцевою метою діяльності Громадської організації "Мангуст"

є стрімке збільшення чисельності населення, зокрема молоді,

яка систематично займається фізичною культурою та спортом.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Громадської організації "Мангуст"

БУДУЄМО

Зміцнення дружби народів,

написання нової обʼєднаної 

спортивної історії 

IMG_5243 3.jpg

Зміцнення дружби народів, збереження спортивних традицій,  закарбування у памʼяті молодого покоління історій приголомшливих перемог легендарних чемпіонів світу, які стали невід’ємною частиною сучасного спорту. 

ЗМІЦНЕННЯ

БУДУЄМО

Обʼєднання дієвих міжнародних

спортивних організацій в єдину міжнародну спортивну спільноту, посилення міжнародних відносин

з країнами Європи та світу, розширення географії 

партнерських взаємовідносин

у сфері фізичної культури, 

спорту та молоді

IMG_5286.JPG

Зміцнення дружби народів, збереження спортивних традицій,  закарбування у памʼяті молодого покоління історій приголомшливих перемог легендарних чемпіонів світу, які стали невід’ємною частиною сучасного спорту. 

БУДУЄМО

ПІДТРИМКА

Потужна підтримка ґенерації талановитих спортсменів,

розвиток їх особистісних та професійних здібностей,

виховання у спортсменів потреби

у виборюванні приголомшливих перемог на честь країни шляхом стрімкого самовдосконалення

IMG_0996_edited_edited.jpg

Зміцнення дружби народів, збереження спортивних традицій,  закарбування у памʼяті молодого покоління історій приголомшливих перемог легендарних чемпіонів світу, які стали невід’ємною частиною сучасного спорту. 

БУДУЄМО

Будування амбітної, здорової 

та спортивної нації, яка стане 

ядром новітніх змін, інноваційних рішень та запорукою невпинного розвитку фізичної культури

та спорту в Україні

IMG_8370.jpg

БУДУВАННЯ

БУДУЄМО

Посилення міжнародної

спортивної дипломатії,

утвердження в сучасному цивілізованому світі гасла

«Спорт — посол миру!» 

IMG_0993_edited.png

Зміцнення дружби народів, збереження спортивних традицій,  закарбування у памʼяті молодого покоління історій приголомшливих перемог легендарних чемпіонів світу, які стали невід’ємною частиною сучасного спорту. 

ДИПЛОМАТІЯ

БУДУЄМО

Популяризація занять

фізичною культурою та спортом

серед населення, відродження, збереження та примноження спортивних традицій, створення новітніх трендів та напрямків 

сучасного спортивного руху

IMG_8397.jpg

Зміцнення дружби народів, збереження спортивних традицій,  закарбування у памʼяті молодого покоління історій приголомшливих перемог легендарних чемпіонів світу, які стали невід’ємною частиною сучасного спорту. 

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ

ПІДТРИМКА

ОБʼЄДНАННЯ

ТВОРИМО УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ

  • 1
  • 2

Міжнародної спортивної премії "ЗОЛОТИЙ МАНГУСТ"

Громадська організація "Мангуст" - офіційний організатор

Орден.png

12 років поспіль Міжнародна спортивна премія «Золотий Мангуст» нагороджує вишуканими орденами з чистого золота видатних постатей світової спортивної спільноти за потужні досягнення у спорті, титанічну працю з розвитку масового спорту та міжнародного спортивного руху, захисту прав людини та зміцнення світового миру, виховання сучасного покоління спортивної молоді. 

Під гаслом "Спорт - посол миру" премія обʼєднує справжніх однодумців, які незалежно від національності, віросповідання, соціального статусу та політичних поглядів присвячують свою професійну діяльність та життя розвитку та популяризації фізичної культури та спорту. 

Почесні звання лауреатів Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст"

носять 242 представники 15 країн світу.

 

У 2023 році вперше в історії Міжнародна спортивна премія "Золотий Мангуст" відбулася в оновленому форматі закордоном. ХІІ церемонія нагородження вітала своїх глядачів у столиці гостинної та дружньої Польщі 10 січня 2023 року.

Громадська організація "Мангуст" -

Головний спонсор Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України

Громадська організація "Мангуст" є головним спонсором національної збірної команди України з пляжної боротьби та надійним партнером Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України.  

 

У 2019 році за підтримки Громадської організації "Мангуст" в Одесі вперше відбулися Чемпіонат світу

з пляжної боротьби серед ĸадетів та юніорів та етап Світової серії з пляжної боротьби. 

 

У 2021 році за підтримки голови Громадської організації "Мангуст" та президента Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України Магомеда Магдієва українські спортсмени успішно представили країну на трьох етапах та фіналі Світової серії з пляжної боротьби. Того ж року звання чемпіонів світу з пляжної боротьби вибороли Василь Михайлов та Аліна Бережна - спортсмени Спортивного клубу "Мангуст".

 

З 24 лютого 2022 року Громадська організація "Мангуст" є невід'ємною частиною українського спортивного руху за мир, свободу та об'єднаний розвиток. Незважаючи на війну та активні бойові дії на території України, керівництво Громадської організації "Мангуст" та Всеукраїнської Федерації пляжноï боротьби Украïни незмінно підтримує українців у боротьбі за перемогу на спортивному фронті. У 2022 році офіційна делегація національної збірної команди України з пляжної боротьби взяла участь у всіх без виключення міжнародних змаганнях з пляжної боротьби. У фіналі Світової серії з пляжної боротьби перемогу та звання чемпіонки світу здобула спортсменка Спортивного клубу "Мангуст" Ірина Харів.

IMG_1332_edited.jpg
IMG_5572.JPG

Громадська організація "Мангуст" сприяє розвитку спортивної інфраструктури:

Спортивно-оздоровчий комплекс "МАНГУСТ" в Одесі

Громадська організація «Мангуст» сприяє невпинному розвитку спортивної інфраструктури в Україні та робить спорт доступним для людей будь-якого віку та соціального статусу. 

Одним з найбільших подібних проєктів є сучасний Спортивно-оздоровчий комплекс «Мангуст» в Одесі, який побудовано виключно за кошти керівництва Громадської організації "Мангуст". Комплекс, який став неоціненним внеском у розвиток сучасної молоді та справжнім подарунком для міста та одеситів, включає в себе окрему зону для розминки, професійний інвентар для трьох видів навантаження (вправ з вагами, вправ

із власною вагою та кардіотренувань), два борцівські килими, басейн, лазню, зручні роздягальні.

Громадська організація «Мангуст» активно підтримує всі соціальні рівні населення, тому частина тренувань

у Спортивних клубах «Мангуст» є безоплатними.

Міжнародні відносини та співпрацю

IMG_6123.JPG

Громадська організація «Мангуст» співпрацює з багатьма міжнародними спортивними організаціями, керівними органами олімпійського та неолімпійського рухів, благодійними фондами. Спільними зусиллями нам вдається якісно реалізовувати політику не тільки у сфері фізичної культури та спорту,

а й втілювати в життя безліч проєктів соціального напрямку. 

Одним з надійних міжнародних партнерів Громадської організації «Мангуст» є Асоціація спортивних організацій Південної та Північної Кореї, президентом якої є Кʼюнг Санг Кім - лауреат Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст» у 2019 році, нагороджений почесним орденом «Дружби народів».

У знак дружби та поваги до Громадської організації "Мангуст" в особі її голови Магомеда Магдієва, Асоціацією спортивних організацій Південної та Північної Кореї було ініційовано передачу

гуманітарної допомоги в Україну у вигляді 200 кг захисних масок для обличчя в розпал пандемії

COVID-19. Гуманітарну допомогу було розподілено між спортивними федераціями, громадськими організаціями та населенням України.

Маски.png

Громадська організація "Мангуст" посилює

Польща.png
ВФПБУ.png
ОЮА.png
Школа.png
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ.png

ПАРТНЕРИ

bottom of page