top of page
Фон 2.png
Мага.png

Керівництво проєктами здійснює

МАГОМЕД МАГДІЄВ

Diamond 2.png

Засновник Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст"

Diamond 2.png
Diamond 2.png

Голова Громадської організації "Мангуст"

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Diamond 2.png

Президент Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України

Diamond 2.png
Diamond 2.png
Diamond 2.png
Diamond 2.png

Президент Національної Федерації грепплінгу України

Заслужений тренер України

Президент Спортивного клубу "Мангуст"

Заступник голови Наглядової ради Міжнародного гуманітарного університету

"Спорт - посол миру в боротьбі з війною та терором" -

Магомед Магдієв

Активно розвиваючи фізичну культуру та спорт, примножуючи спортивні традиції в Одесі, регіоні, Україні та світі, Магомед Магдієв робить неоціненний особистий внесок у виховання здорової нації та цілеспрямованого покоління сучасної молоді. За багаторічну професійну діяльність, мудрість та відданість улюбленій справі життя Магомеда Магдієва знають та велично шанують далеко за межами України.

Спортивні Федерації

Протягом двох десятиліть Магомед Магдієв займає активну громадську позицію у сфері фізичної культури та спорту. Очолює та забезпечує належним фінансуванням дві національні спортивні федерації - Національну Федерацію грепплінгу України та Всеукраїнську Федерацію пляжної боротьби України. Під його професійним керівництвом та наставницькою підтримкою грепплінг та пляжна боротьба стали офіційно визнаними видами спорту в Україні, а спортсмени гідно представляють нашу країну на змаганнях європейського та світового рівнів. 

На І Всесвітніх пляжних іграх у 2019 році спортсмени Всеукраїнської Федерації пляжної боротьби України гідно представили Україну серед 97 країн світу та вибороли одну срібну та дві бронзові медалі, які стали символом історичного прориву України як держави у "пляжній боротьбі". 

Того ж року Всеукраїнська Федерація пляжної боротьби України на чолі з її президентом Магомедом Магдієвим 

стала організатором двох змагань міжнародного значення з пляжної боротьбі в місті Одесі: Чемпіонату світу з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів та етапу Світової серії з пляжної боротьби серед дорослих, де збірна команда України впевнено виборола першість серед 17 країн світу.

IMG_7584 2.JPG

Громадська організація 

Магомед Магдієв є засновником та головою Громадської організації «Мангуст», основними напрямками діяльності якої є активне та дієве представництво українського спорту на міжнародному рівні, посилення міжнародної спортивної дипломатії, благодійний рух, популяризація занять фізичною культурою та спортом серед населення, створення

умов для розвитку олімпійського та неолімпійського рухів, які є

основою формування позитивного іміджу України у світі.

Голова організації щоденно робить вагомий особистий внесок у масштабну належну підготовку та підтримку спортсменів, що представляють Україну на міжнародних змаганнях. За його фінансової підтримки щороку проводиться ряд успішних спортивних заходів, чемпіонатів України та міжнародних змагань з грепплінгу, панкратіону та пляжної боротьби. 

Магомед Магдієв - засновник та організатор всесвітньовідомої Міжнародної спортивної премії «Золотий Мангуст», яка нагороджує вишуканими орденами з чистого золота визначних постатей міжнародної спортивної спільноти: спортсменів, тренерів, ветеранів та лаегенд спорту, меценатів, бізнесменів та політичних діячів, які сприяють обʼднаному розвитку спорту, посиленню міжнародної спортивної дипломатії та вихованню сучасної амбітної молоді.

 

Премія уособлює життєвий шлях її засновника, який сягає

до зірок крізь працьовитість та титанічні щоденні зусилля.

 

Так, у 2009 році церемонія нагородження мала назву Всеукраїнської премії "Золотий Мангуст", а вже за три роки плідної та натхненої роботи на чолі з її засновником у 2012 році Магомед Магдієв привітав почесних гостей заходу словами: "Шановні друзі, колеги та всі присутні, щиро радий зустріти Вас на церемонії нагородження сучасного спортивного "Оскару" - Міжнародної спортивної премії "Золотий Мангуст!" 

 

Під урочистим гаслом «Спорт - посол миру» Міжнародна спортивна премія "Золотий Мангуст" 12 років поспіль об’єднує народи та країни, людей ріхних національностей, віросповідань та соціальних статусів з метою творення прогресивного спортивного майбутнього обʼєднаного світу!

IMG_5880.jpg

Міжнародна спортивна премія

Спортивний клуб 

Спортивний клуб «Мангуст» - черговий успішний соціальний проєкт Магомеда Магдієва з розвитку спортивної інфраструктури в Україні.

 

Магомедом створено товариство тих, хто сповідує спортивну культуру у просторі нової ери: висококваліфіковані тренери, можливість тренуватися з всесвітньо відомими спортсменами, більше ніж 20 видів групових програм у різних напрямках та вікових категоріях.

 

Вихованці клубу успішно представляють країну на престижних змаганнях світового рівня, входять до складу національних збірних команд України з пляжної боротьби, грепплiнгу, панкратіону, кікбоксингу та вільної боротьби. 

З першого дня роботи Спортивного клубу "Мангуст", Спортивно-оздоровчого комплексу "Мангуст" та філій клубу в Одесі, Овідіополі та Києві Магомед Магдієв невпинно підтримує всі соціальні вестви населення, надаючи безоплатню можливість для дітей з потребуючих родин, тимчасово переміщених осіб внаслідок бойових дій на території України відвідувати спортивні секції клубу та долучатися до спортивного руху "Мангуст" в Україні.

bottom of page